google-site-verification=oJdu_ZcY-xUcuE1jEymxwnKEOx7GY90_IntPE5n2CdM
Vizyonumuz

Müşterilerimize Sunduğumuz Hizmetler

Temizlik işlemleri geniş çaplı olmaktadır. Bundan dolayı birçok farklı alanda ve değişik şekilde gerçekleştirildiği görülmektedir. Firmamızda senelerdir edindiği tecrübe doğrultusunda değişik alanlarda hizmetler vermektedir. Bakıldığında:

  • Ev temizliği,
  • Ofis temizliği,
  • Okul temizliği,
  • Halı ve koltuk temizliği,
  • Temizlik personeli teminatı,
  • Plaza showroom temizliği bunlardan sadece birkaçıdır.

Yaptığımız diğer temizliklere internet sitemizden göz atabilir ya da bizlere bizzat ulaşarak taleplerinizi bizlere dile getirebilirsiniz. Bizler de firma olarak bunun hakkında sizlere dönütler vermekteyiz.

Hizmetlerimizi her firma gibi profesyonel bir şekilde vermeye çalışıyor ve çabalıyoruz. Ancak bu konuda diğerlerine göre daha iddialıyız. Gerek çalışanlarımız gerekse ekipmanlarımız ile kesin sonuçlar almayı hedeflemekteyiz. Piyasa içerisinde bulunan ya da yeni çıkan bir temizlik ekipmanını direkt olarak deneyen çalışanlarımız sayesinde son üretim temizlik malzemeleriyle temizlik keyfini yaşamanız mümkün olmaktadır. Bu sayede çıkmaz dediğiniz leke ve kirlerden de kurtulmak artık mümkün olmaktadır. Sadece bununla kalmayarak sizlere başka avantajlar da sunmaktayız. Avantajlar sayesinde hem bizlere güvenebilir hem de bizimle çalışmaya karar verebilirsiniz.

Önce Temizlik Sonra Ödeme Garantisi

Hiçbir müşteri temizlik işlemini görmeden gerekli ödemeyi yapmak istemez. Bahsettiğimiz bu durumu senelerdir edindiğimiz tecrübe ile de elde etmiş buluyoruz. Bizler de çalışanlarımızla beraber hem müşterilerimizin içini rahat ettirmek hem de bizlere güvenmelerini sağlamak için bu yönteme başvurmaktayız. Öncelikle randevu alınan tarihte gerekli ekipman ve çalışan sayımızla belirlenen konuma gitmekteyiz. Sonrasında temizlik işlemine en itinalı şekilde başlamaktayız. İşlem öncesi hiçbir ücret talebi bulundurmayız. Temizlik bittikten sonra sizler ortamı kontrol edersiniz, sonucunda da ödeme gerçekleştirilir. Üstelik piyasa içerisindeki neredeyse en uygun fiyatları bünyemizde bulundurmaktayız. Bu sayede maddi açıdan sizleri zorlamayacak olan fiyatlandırmalara gitmekteyiz.

Tecrübelerimiz ile Profesyonel Temizlik

Firmamız İstanbul’un Avrupa yakasının tamamına hizmet vermektedir. Herhangi bir semtten bizlere ulaşarak temizliğin mümkün olup olmayacağı konusunda bilgi alabilirsiniz. Çalışanlarımıza verdiğimiz gerekli eğitimler neticesinde en doğru şekilde ilerlemeyi sağlamaktayız. Firmamızın şuan ki konumuna gelmesinde ise hiç şüphesiz on iki yıldır edindiğimiz tecrübeler yatmaktadır. Bizler gördüğümüz durumlar çalıştığımız müşterilerden dersler çıkararak ilerlemeyi tercih ettik. Günümüzde de görüyoruz ki artık her müşterinin talebini tahmin edebilmekte sonunda ise doğru sonuçlara kolaylıkla ulaşabilmekteyiz. Sizler de profesyonel bir temizlik yaşamak, çevrenizin hijyenik olmasını istiyorsanız eğer bizlere başvurabilirsiniz. Telefon numaramız ya da internet sitemizden bizlere ulaşın.